Archiwalna wersja strony Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Aktualna wersja strony znajduje się pod adresem www.mcp.malopolska.pl
  • Dobre Praktyki

    Inwestycje dofinansowane ze środków II Osi Priorytetowej MRPO

09 grudnia 2012

Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim Jesteś przedsiębiorcą? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację? Pragniesz rozwijać kompetencje swoje i swoich pracowników? Jeśli tak - to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Centrum Informacyjne FEM Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną działalność na temat dostępnej w naszym województwie oferty funduszy pożyczkowych, doradztwa oraz projektów szkoleniowych realizowanych ze środków Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w dniu 19.12. 2012 r.  (środa) w siedzibie Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Małopolskiego przy ulicy Wielickiej 72 B w Krakowie (piętro I, sala nr 106) w godzinach 10.00-14.00 i zostanie podzielone na dwie części. Pierwszą część, która będzie dotyczyć ogólnych informacji na temat wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, w szczególności podstawowych założeń Działania 2.1 Schemat D Wsparcie funduszy zwrotnych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw poprowadzi konsultant Centrum Informacyjnego FEM.
W części drugiej swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele poszczególnych funduszy pożyczkowych funkcjonujących w naszym regionie – nie tylko w zakresie pożyczek, ale i pozostałej oferty dotyczącej rozwoju i promocji przedsiębiorczości (usługi doradcze, szkolenia) .

Po zakończeniu prezentacji poszczególnych instytucji, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość odbycia bezpłatnych indywidualnych konsultacji z poszczególnymi prowadzącymi (pytania doprecyzowujące, wyjaśnianie wątpliwości).

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o rejestrację  poprzez formularz rekrutacyjny na stronie - wejdź