Archiwalna wersja strony Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Aktualna wersja strony znajduje się pod adresem www.mcp.malopolska.pl
  • Dobre Praktyki

    Inwestycje dofinansowane ze środków II Osi Priorytetowej MRPO

12 października 2009

Spotkanie informacyjne "JAK POŁĄCZYĆ NAUKĘ Z BIZNESEM" Już 28 października na Wydziale Leśnym przy ulicy 29 listopada w Krakowie odbędzie się spotkanie informacyjne z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie podczas którego każda zainteresowana osoba pracująca lub ucząca się na Uniwersytecie będzie mogła dowiedzieć się - w jaki sposób rozpocząć własny biznes w oparciu o wsparcie z Unii Europejskiej, jak skomercjalizować wypracowane w trakcie prowadzonych badań naukowych pomysły.

Ponadto ukazane zostaną aktualne, możliwe formy wsparcia dla pracowników naukowych (fundusz „Inwestycje Kapitałowe”, dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka i Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego)

Podczas szkolenia zostanie również zaprezentowany projekt stypendialny "Doctus" będący ciekawą alternatywą pozyskania zewnętrznych źródeł finansowych na działalność naukową, badawczą doktorantów.
Spotkanie to okazja by w jednym miejscu porozmawiać ze specjalistami Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA oraz Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Wszyscy zainteresowani udziałem w spotkaniu mogą zgłosić się do Biura Karier i Kształcenia Praktycznego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Biuro Karier i Kształcenia Praktycznego
Al. Mickiewicza 21
13-120 Kraków
tel: (012) 662 42 94
fax: (012) 662 42 91
e-mail: biurokarier@ar.krakow.pl 

 

Szczegółowy program spotkanie znajdą Państwo poniżej.

POBIERZ PLIKI
• Program spotkania pobierz [ 256.64kb, PDF]