Archiwalna wersja strony Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości. Aktualna wersja strony znajduje się pod adresem www.mcp.malopolska.pl
  • Dobre Praktyki

    Inwestycje dofinansowane ze środków II Osi Priorytetowej MRPO

16 września 2010

Zapraszamy na Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka 2010! Już 13 października na Małym Rynku w Krakowie po raz kolejny odbędą się "Małopolskie Targi Innowacji Biznes + Nauka 2010". Targom towarzyszy tematyczna konferencja pod hasłem: ?Być albo nie być... (oto jest) pytanie o współpracę Nauka-Biznes?.

Małopolskie Targi Innowacji to wydarzenie cyklicznie  realizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a dokładnie  przez Biuro Monitorowania i Zarządzania Regionalną Strategią Innowacji Województwa Małopolskiego - Departament Gospodarki i Społeczeństwa Informacyjnego Od 2008 roku Targi są częścią projektu „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy" i stanowią jeden z jego kluczowych elementów.

Podobnie jak w roku ubiegłym na Targach będzie można zapoznać się z ofertą i działalnością 50 wystawców mających za sobą doświadczenie we wdrażaniu innowacji bądź świadczeniu proinnowacyjnych usług. Będą to zarówno instytucje badawczo - rozwojowe, uczelnie, instytucje otoczenia biznesu, centra transferu technologii jak i małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu Małopolski. Wstęp na Małopolskie Targi Innowacji będzie bezpłatny i nieograniczony ilościowo.

Targom towarzyszy tematyczna konferencja, która odbędzie się także 13 października 2010 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25 w Krakowie. Rejestracja uczestników konferencji rozpocznie się 1 października, poprzez formularz, który zostanie udostępniony na stronie www.imalopolska.eu.

Podczas targów swoje stoiska zagwarantowane mają działające w Małopolsce instytucje otoczenia biznesu, jednostki naukowo-badawcze oraz przedsiębiorcy. Przy stoisku nr 42 bezpłatne konsultacje i materiały informacyjno-promocyjne na temat II Osi Priorytetowej MRPO 2007-2013 będzie oferowało także Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości. Zapraszamy zatem serdecznie do skorzystania z bezpłatnych informacji udzielanych przez konsultantów MCP na temat możliwości pozyskania dotacji na rozwój przedsiębiorstwa.

Wśród 50 Wystawców 33 podmioty stanowią instytucje, a 17 mikro, małe, i średnie przedsiębiorstwa. Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ.

Poniżej przedstawiamy Program konferencji
"Być albo nie być... (oto jest) pytanie o współpracę Nauka-Biznes".